Na začátku druhého pololetí byla v rámci výtvarné výchovy vyhlášena fotografická soutěž pro žáky 2. stupně. Žáci měli za úkol vyfotit zajímavé pohledy na krajinu a zachytit odcházející zimu a přicházející jaro. Tohoto úkolu se většina žáků zhostila opravdu příkladně a vzniklo mnoho krásných fotek. Jako každá soutěž i tato měla svá pravidla.

V prvním kole žáci vybrali ze své třídy tři fotky, které postoupily do druhého kola. Ve druhém kole hlasovali pro tři nejlepší fotografie paní učitelky, páni učitelé a samozřejmě i naše paní asistentky. Rozhodnout se, pro kterou fotku hlasovat nebylo vůbec jednoduché, protože všechny měly své kouzlo a byly něčím výjimečné. A jak tato soutěž dopadla?

1. místo získala Leona Válková ze třídy 8. B

2. místo získal Vojtěch Kolda ze třídy 6. B

3. místo získal Miles Rygr žák 8. A

Všem gratuluji!

Mgr. Nikola Machů