16.4. jsme oplatili přátelskou návštěvu ZŠ Okružní a přijali pozvání na zápas v přehazované. Děti pod vedením paní učitelky Kerhartové a pana učitele Schneidera nás ve škole hezky přivítaly, provedly budovou a předvedly divadelní představení nacvičené k 800. výročí našeho města. Předali jsme si drobné dárky a potom už začal přátelský zápas.V něm spojené družstvo obou našich 5. tříd zvítězilo nad domácími páťáky ve dvou setech 10:1 a 10:4. Naši školu reprezentovali tito žáci:  Venda Dočkálková, Bára Koňaříková, Ondra Bobek, Martin Fischer, Ondra Chylík a Jirka Tesař z 5.A a Veronika Chlubná, Nikola Teplíková, Mikuláš Kalisz, Dominik Rajs a Patrik Trdlica z 5.B. Více než vítězství, kterého si samozřejmě velmi vážíme, je navázání nových přátelských vztahů. 

Mgr. Zuzana Procházková, Mgr. Karel Mašlík