V dubnu a květnu se žáci z celého prvního stupně připravovali  na pěveckou soutěž, která se konala 6. května.  Zúčastnilo se jí asi 40 dětí.  Každý zpíval jednu lidovou písničku. Všichni jsme se moc snažili, protože každý chtěl ukázat,  dobře  se připravil, a také jsme si samozřejmě přáli  vyhrát.  Soutěžilo se ve třech kategoriích- 1. třída, 2.-3. třída,  4.-5. třída. Všechny děti zpívaly krásně, proto porota rozhodovala velmi těžce.  Nakonec rozhodla takto: 

1. kategorie:
     1. místo Tereza  Indreová
     2. místo Marek Černota
     3. místo Eliška Šenková

2. kategorie:
     1. místo Julie Jarošová
     2. místo Lenka Procházková
     3. místo Apolena Pláňavová a Veronika Králová

3. kategorie:
     1. místo Elena Finsterlová
     2. místo Adéla Hluší
     3. místo Karolína Kozáková a Karolína Kodrlová

Vítězové se radovali z pěkných  cen, diplomů a sladkostí, které jim předala paní ředitelka.  Ale i ostatní zpěváci nepřišli zkrátka. Každý dostal za svůj výkon malou sladkost a medaili s houslovým klíčem.

Josef Černý, Julie Jarošová, Veronika Králová – žáci 3.A,
Mgr. Pavla Schneiderová

Fotogalerie >>>