Ve čtvrtek 30.5.se vypravili páťáci a někteří jejich kamarádi na školní výlet až do Vyškova, kde jsme navštívili místní DinoPark a ZOO Park. Protože nás jel plný autobus, byla s námi i paní vychovatelka Zuzana Svobodová. Počasí nám opravdu nepřálo, ale nám to vůbec nevadilo. Nejvíce nás zaujala projekce v minikinu, kde promítali film ve 4D, byl to opravdu zážitek! Městem jsme projížděli vláčkem na kolečkách, zážitek kazil jen silný vítr a déšť. V ZOO jsme si prohlédli spoustu domácích a i cizokrajných zvířat i stálou výstavu starého selského stavení. Poslední zastávka byla v Olomouci, kde jsme si prohlédli Horní náměstí a dozvěděli se mnoho zajímavých věcí z historie od p.uč.Mašlíka. Domů jsme přijeli úplně promoklí, ale plni zážitků ze společného výletu.  Podle fotografií posuďte sami :-D

Mgr. Karel Mašlík, Mgr.Zuzana Procházková, Zuzana Svobodová

Fotogalerie >>>