V neděli 15. 9. 2103 se zúčastnili postupující žáci naší školy finále ČR v Albert triatlonu, které se konalo v Praze-Nových Bučovicích. Na cestu do Prahy se vydalo devět závodníků s paní vychovatelkou Zuzanou Svobodovou. I když se vyjíždělo v brzkých ranních hodinách a děti čekala dlouhá únavná cesta

vlakem, podali všichni výborné výsledky. Na závodech se sešlo mnoho finalistů z celé republiky. Trať byla velmi náročná. Nakonec jsme obhájili dvě krásná třetí místa o které se zasloužili Anna Jedličková- 4. A a Ondřej Chylík- 6.A. Také ostatní děti podaly pěkné výkony: Jiří Tesař- 6. A (4. místo), Vendula Dočkálková- 6. A (5. místo), Josef Černý- 4. A ( 6. místo), Patrik Bambásek-3. A (7. místo), Kristýna Mohslerová- 4. A (7. místo), Michal Kováč- 3.A (9. místo) a Viktor Zatloukal- 4.ZŠ (7. místo).

Moc gratulujeme!!!

Zuzana Svobodová

Fotogalerie >>>