V pátek 27.9. jsme se vrátili z třídenního adaptačního pobytu!!!

Děti jej strávily spolu s námi, třídními učitelkami, paní ředitelkou a její zástupkyní, s paní vychovatelkou Zuzanou Svobodovou, s panem učitelem Dufkem, s paní učitelkou Malou a v neposlední řadě s paní Frankovou ze SVČ. 

Akce se velmi zdařila, strávili jsme krásné chvíle na ekofarmě Orlí vrch na Rejvízu, co víc jsme si mohli přát.

Děti viděly Mechové jezírko, přičemž bez remcání a slziček ušly 5km! Samy si upekly chleba, a jako praví pekaři zaneřádily moukou nejen sebe ale i celý penzion. V okolí penzionu využily možnost prohlédnout si vypasené čuníky (i při krmení), krávy, pštrosa, slepice, kozy a všechny  si zajezdily na koni. Ale to ještě vůbec není všechno. Během celých tří dnů se děti navzájem seznamovaly při různorodých aktivitách a hrách pod vedením Jany Frankové. O zábavu bylo tedy postaráno a není proto divu, že si děti na své rodiče ani nevzpomněly a i noci proběhly v naprostém klidu a pohodě. 

Vrátili jsme se sice špinaví, ale šťastní a v pořádku.

tř. uč. Janyšková a Voksová

Fotogalerie >>>