Ve čtvrtek 7.listopadu nepřišli do školy prvňáčci, ale ke zděšení nás učitelek se třídy zaplnily strašidelnými obludkami, jako jsou upíři, bílé paní, piráti, nechyběl ani Jožin z bažin, spiderman a spousta zombíků. 

Nezůstaly jsme dětem nic dlužny a před vyučováním jsme se v kabinetě také dostatečně vyparádily – šla z nás sice hrůza, ale děti jen tak něco nevyděsí. Vystrašení byli spíše kolegové a paní kuchařky, a to z nás ze všech. 

Když dorazily děti z MŠ Pionýrská, už nás nepřekvapilo, že jsou také statečné a bez slziček se radostně zapojily do dýňového soutěžního klání v naší aule. Děti z deváté třídy pod vedením p.uč. Mikulkové zde měly připraveny zajímavé úkoly a všechna malá strašidla jsme odměnily sladkostmi.

Atmosféra byla velmi autentická, jak díky nadšení dětí, tak krásně vyzdobené strašidelné aule. 

tř. uč. Janyšková, Voksová