Základní škola Bruntál, Rýmařovská ul., pořádala dne 26. 11. XII. ročník divadelního a tanečního festivalu KYTKA ve velkém sále Městského divadla v Bruntále. Představení probíhala ve 3 blocích, první 2 byly určeny pro žáky 1. stupně ZŠ a poslední pro 2. stupeň. Žáci naší školy se zúčastnili prvních 2 bloků v pásmu nazvaném: V zámku a v podzámčí, kdy nadšení diváci mohli zhlédnout 1. dramatizaci pohádky: Hrnečku vař!, (pod vedením paní uč. Mgr. Evy Janyškové a našich prvňáčků), dále  2. celkem 4 lidové písně s hrou na flétnu zakončené dvojhlasou flétnovou úpravou Mravence ( pod vedením paní uč. Mgr. Zuzany Procházkové a celé třídy 5. A  spolu se žákyněmi 4. a 3. roč.). V závěru našeho vystoupení zatančila děvčátka z družinky Tanec princezen ( pod vedením paní vychovatelky Zuzany Svobodové). Po vystoupení jsme všichni šli do cukrárny, kde jsme si u sladké odměny popovídali o našem super dni.

Cesta zpět do školy rychle uběhla za veselého koulování a jiných her se sněhem.

Svobodová Z., Janyšková E. a Procházková Z.

Fotogalerie >>>

Video >>>