Svíčky, vánoční vůně, čaj, cukroví, prskavky, koledy a především básničky a příjemná atmosféra …to všechno patří k setkání nazvaném „Poezie na schodech Petrina“. Už druhým rokem se v předvánočním čase sešly děti ze 4.A, aby společně s rodiči, sourozenci, tetami, strýci a kamarády strávily pěkný podvečer u čaje, cukroví, s trochou povídání a poezie.  Každý hned po příchodu dostal čaj, a když se všichni usadili na polštářky na schody, zapálili jsme svíčky, prskavky a naše společné zpívání a recitování mohlo začít. Moc milé bylo, že nerecitovaly jen děti ze 4.A, ale svými básničkami přispěli i sourozenci, malí kamarádi ze školky, které si čtvrťáci přivedli, a také rodiče. Všichni společně jsme si zazpívali koledy, které se ve tmě krásně nesly Petrinem, a popřáli si pěkné svátky. Přestože všichni víme, jak nabitý je pro všechny předvánoční čas, sešlo se nás na schodech skoro padesát.  Moc tedy děkuji všem, kteří přišli, že přispěli k našemu milému předvánočnímu zastavení, a do nového roku přeji jen samé krásné dny, splněná přání a zdraví i štěstí pro všechny blízké.

Mgr. Pavla Schneiderová, tř. učitelka.4.A 

Fotogalerie >>>