Jedné středy jako malované (12. 3. 2014) hřálo slunce už tak silně, že jsme s žákyněmi šestých ročníků neodolaly a místo do tělocvičny jsme tedy v rámci tělesné výchovy zamířily zdolat Uhlířský vrch. Výstup by se rozhodně nedal přirovnat k procházce růžovým sadem, na samém úpatí kopce už se skupina žákyň začala dle stavu momentálních fyzických možností jednotlivců trhat na menší oddíly, které se lišily velmi různorodou rychlostí výstupu (od běhu v raketovém stylu k hlemýždímu plazení). Atmosféra však panovala velmi přátelská a veselá a i když tempo nebylo jednotné, nakonec všechny doputovaly k cíli, kde jsme si udělaly společné foto na důkaz, jak nám pohyb na čerstvém vzduchu a v krásném prostředí svědčí:-) 

Mohu tedy jen potvrdit, že: „Hola hou – na „Uhlířák“ všechny šesťačky vylezou!“:-)

MgA. Tereza Maršíková