V úterý 25.3. jsme se zúčastnili již tradiční soutěže Šikulové, určené žákům 4. a 5. tříd ZŠ. Soutěž se uskutečnila na SVČ Dukelská ul.

Žáci těchto našich tříd si vytvořili po dvou pětičlenných družstvech a ostatní spolužáci je šli povzbudit. Vyrobili si k tomu vtipné a poutavé transpartenty. Čtvrťáčci si dokonce nabatikovali nádherná trička.

V nelehkém boji 10 týmů ze ZŠ z Bruntálu jsme se pustili do plnění úkolů na celkem 10 stanovištích. Mezi ně  patřilo třeba uzlování, řešení rébusů, sportování a mnoho jiných. Užili jsme si dopoledne plné nových zážitků a porovnávání sil. V silné konkurenci se nakonec umístili naši páťáci na úžasném 3. a 4. místě. Blahopřejeme! Chválíme také mladší čtvrťáky na super zapojení do hry. Nasbírali jste zkušenosti a příští rok to umístění v první trojce zcela jistě vyjde.

Tř.uč. Mgr. Pavla Schneiderová a Mgr. Procházková Zuzana 

Fotogalerie >>>