Stalo se již tradicí, že naše škola opět vystupovala na této prodejně - výstavní akci, kterou pořádá bruntálské muzeum. Hudebně - pohybové pásmo si připravili poprvé žáci od 1. do 9. ročníků pod vedením kantorů E. Strnadové, Z. procházkové a M. Dufka. Hrou na nástroje se skvěle předvedli naši flétnisté a také pan učitel, který vše doprovodil bravurní hrou na kytaru. Se svým roztomilým tanečkem Hej pane zajíci! zakončovali celý půlhodinový pořad povedení zajíčci z družiny p.vych. Z. Svobodové. V závěru nechyběla samozřejmě naše petrinská hymna. 

V bonusovém nádherném jarním počasí jsme si odnášeli mnoho nových zážitků . Vždyť v tento den zámek patřil nejen těm, kteří mají rádi historické tradice, ale i těm, kteří se prostě přišli jen tak pobavit a užít si předvelikonoční nálady.

Z.Svobodová, Z.Procházková

 

Fotogalerie >>>