Už sedmým rokem připravilo SVČ  Bruntálský Majáles. Tradice Majálesu je stovky let stará, v podstatě je doložena už od 15. století. A přestože je to tradice vlastně studentská, rozhodli se žáci 1.A, 4.A, 6.A a 7.A  se svými učiteli podpořit naše starší kamarády v jejich zábavě a soutěžení. Těšili jsme se hlavně na naše spolužáky, kteří tancují v různých souborech a na Majálesu vystupovali. Nejprve jsme se přidali do průvodu, který se vesele vydal Bruntálem. Na Bruntálském náměstí jsme pak sledovali bohatý program a obdivovali tanec i zpěv našich spolužáků a kamarádů.  Nejzajímavější částí Majálesu byla jistě pro všechny soutěž týmů jednotlivých středních škol. Mezi soutěžícími byla řada našich známých, příbuzných i bývalých spolužáků. Tak jsme se zájmem sledovali vtipné disciplíny a povzbuzovali své favority.  Jsme rádi, že nám počasí přálo a my jsme si všichni společně mohli zpestřit všední dopoledne. 

Mgr. Pavla Schneiderová,  žáci 4.A

 

Fotogalerie >>>