Ve středu 1. 10. se konalo v Břidličné okresní kolo žáků základních a středních škol v přespolním běhu. Za deštivého počasí se zde sešly desítky žáků z jedenácti základních škol našeho okresu, aby si zde zaběhali. Terén byl obtížný a mokrý. Naši školu reprezentovalo 21 běžců ve čtyřech kategoriích.V kategorii 4. – 5. ročník chlapci :Černý Josef, Novák Michal, Kováč Michal, Šima Radovan, Zdráhal Marek a Mareš Filip, kategorie 6. -7. ročník chlapci: Gajdošík Ivo, Chylík Ondřej, Tesař Jiří a Rajs Dominik, kategorie 6. – 7. ročník dívky: Dočkálková Vendula, Koňaříková Barbora, Chlubná Veronika, Kodrlová Karolína, Jedličková Anna a Jasinská Erika, kategorie 8 – 9. ročník chlapci: Fiala Jan, Tichý Patrik, Urbaník Richard, Král Martin a Hamrle Tomáš. Nejlépe si vedla Vendula Dočkálková, která svou bojovností získala krásné 3. místo z padesáti běžkyň. Celkově byla děvčata na 5. místě. Chlapci bojovali také statečně, ale na medaile to nestačilo. Všem moc děkuji !!!

Zuzana Svobodová

 

Fotogalerie >>>