Ani jsme se nenadáli a máme tu zase listopad. Začátek tohoto měsíce je již několik let na Petrině spojen s akcí „S lampióny za strašidly“. Jako již mnohokrát předtím jsme si připravili strašidelné masky, barevné lampióny, přibalili výbornou náladu a objednali pěkné podzimní počasí bez deště. I když bylo dost větrno, nenechali jsme se odradit a vyrazili jsme od Petrina přes náměstí až do parku. Průvod byl letos tak dlouhý, že kvůli nám museli strážníci městské policie dokonce na několika přechodech zastavit dopravu.  V parku pak na děti čekaly soutěže, které připravily starší děti z žákovského parlamentu, a hlavně strašidelná diskotéka. Každý si domů odnášel papírovou medaili a drobnou sladkou odměnu. Všichni účastníci si akci moc užili a už jistě přemýšlí, jakou maskou se ozdobí příští rok. 

Mgr. Markéta Voksová, Mgr. Pavla Schneiderová, 
foto Pavel Ivánek

 

Fotogalerie >>>