16.11. jsme se ve velmi četné výpravě (17 žáků) zúčastnili závodu ve skoku do výšky - Vánoční Bruntálské laťky na ZŠ Okružní. Všichni naši závodníci podali své nejlepší výkony a 5 z nich dokonce dosáhlo na medailové příčky. 

V kategorii mladších děvčat se na 2. místě umístila Bára Koňaříková (7.A), kategorii mladších chlapců naše škola opanovala - vyhrál a nejlepším výkonem se blýsknul Ondra Chylík, druhé místo si vyskákal Jirka Tesař (oba 7.A) a krásnou, ale "bramborovou" medaili získal Dominik Rajs (7.B), kterému bronz unikl pouze o skóre. 

Ve starší kategorii dívek si velice slušným výkonem pro druhé místo skočila Simona Pavlicová (8.B). V kategorii starších chlapců jsme měli největší zastoupení, a pro bronzovou medaili vyskočil Roman Procházka (8.A). Nutno dodat, že ho "přeskočili" dva opravdu zdatní soupeři - vždyť vítěz skočil 165 cm!

Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme! 

Mgr. Soňa Jurková