Ve čtvrtek 15. ledna čekal na tyto dvě třídy před školou veliký autobus, který sliboval místo tradiční výuky v lavicích právě netradiční výlet do Ostravy.

Cestu jsme, až na jedno blinkání, zvládli úspěšně a v cíli nás čekal velmi příjemný dopolední program. Malé děti shlédly krátké divadelní představení s dědou semaforem, při kterém si zazpívaly a zopakovaly si důležité informace při chování dopravě, mezitím si osmáci prohlédli vozy a areál.

Dále bylo na programu zajímavé video, prohlídka sanitky, pracovní listy, kurz první pomoci s masáží srdce na figurínách. Dětem se velmi líbily trenažery se simulací jízdy na motocyklu a také brýle, ve kterých se cítily jako pod vlivem alkoholu.

Všem nám bylo velmi dobře, přichystáno bylo i malé občerstvení a zpět jsme dojeli ke škole všichni spokojení a plní zážitků.

Mgr. Eva Janyšková, Mgr. Olga Tonnerová 

 

Fotogalerie >>>