Lyžařský  kurz  který se  konal v obci  Andělská  Hora.

První  den jsme měli čekat před školou kolem 8 hodiny 

Nastoupili jsme a jeli do Andělské Hory  cesta trvala kolem 10 minut,  vystoupili jsme a  vyložili  jsme si věci  měli  se převléct do lyžařskeho oblečení a jeli na anaberk tam sme si dali kratkou rozcvičku a šlapali do kopce byla to zábava .  Vratili se asi za hodinku na pokoje aby sme si vybalili věci a šly na obět.  Kolem druhe jsme  šli do lyžárny  a nastoupili do autobusu  dorazily jsme na místo. Dali jsme se do skupin  

Paní učitelka Jurková si vzala snowbordáky  a pan učitel  Dufek  si vzal lyžaře a jeli jsme na vlek měla sem z toho starch ale jak sem to skusila byla to sranda vyjeli jsme na hour zastavili  vedle sebe  a pan učitel nam dal poučení že by jsme měli být opatrní na sjezdove . Všichni  to brali na vědomi a nejezdili nějak šílene byla strašná zábava . další dny  byli  podobné  všichni si to užívali byla zabava I na pokojích .  Ve  středu byla velka večerní soutež  bylo to na vsázení bodu a bylo deset různých discipline ze začatku to bylo napinavé ale všichni si hrozně užívali.  Ve čtvrtek bylo zase jako každy den po večeři vyhodnoceni dne  a po vyhodnoceni dne bylo  maškarní většina si vymislely masky ale byli tam I donešené z domu. Zahráli jsme si dvě nebo tři hry a ke konci sme si zaspívali a po spíváni dostali ceny  za nejlepší masku  1.Tomáš Mašlík   2.Lucie Sekaninová       3.    Michaela Kavanová .  Vpátek jsme jeli domu bylo mi líto že odjíždíme  protož tohle nikdy nezažijeme v lavicích ve škole ale co už nevadilo mi to hlavně že jsme si užili strašnou zábavu .Můj nejlepší lyžák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lucie Sekaninová, VII. B

 

Fotogalerie >>>