Ve středu 13. května jsme byli s paní učitelkou Schneiderovou a několika dalšími dětmi z prvního stupně na okresní pěvecké soutěži v Břidličné. Soutěž Májová notička se tam na Základní škole koná mnoho let a já jsem se jí účastnila už po páté. Soutěžili jsme ve zpěvu lidových písní.  Po soutěži jsme na svačinku všichni dostali koblížek a limonádu a než se porota poradila, tak jsme si stihli ještě skákat panáka.  Anička Mikulková a já jsme byly porotou oceněny Zlatým pásmem,  Lucka Rajsová získala pásmo stříbrné a Agátka Zatloukalová, Nelinka Světničková a Antonio Adamovský bronzové.  Protože nám přálo počasí, vyrazili jsme hned po vyhlášení výsledků na zmrzlinu. Den byl moc skvělý a nikdy na něj nezapomenu.  Škoda jen, že jsem byla v Břidličné na Májové notičce naposledy, protože příští rok už budu na druhém stupni. 

Julie Jarošová, 5.A

 

Fotogalerie >>>