Dne 1.června byl den, na který všechny děti netrpělivě čekaly... a to Den dětí. Abychom dětem tento den zpříjemnili, zorganizoval náš Školní žákovský parlament akci, na které se mohly všechny děti vyřádit a hlavně se pobavit. Zúčastnila se MŠ Petrin a třídy 1. stupně ZŠ Petrin. Pro děti byla připravena dobrodružná cesta s pohádkovými postavami a se zábavnými úkoly. Ty děti plnily s pomocí pohádkových postav a měly se zde možnost setkat s rodinou Flinstounových, lesní vílou, Locikou a její macechou a se spoustou dalších netradičních bytostí. Za splnění všech úkolů dostaly děti jako pochvalu sladkou odměnu. Doufáme, že se dětem tento den líbil stejně jako nám a odcházely s úsměvem na tváři.

Zároveň bychom chtěli poděkovat p.uč. Mikulkové a p.uč. Janyškové, které nám pomohly tuto akci zorganizovat a vše připravit tak, jak jsme chtěli.

Magdaléna Donátková a Veronika Chlubná

 

Fotogalerie >>>