Ve čtvrtek se naše škola zúčastnila akce Máš na to, reprezentuj. Celkem jsme na start přivedli 3 družstva, vždy po jednom v kategorii sedmých, osmých a devátých tříd. 

V kategorii 7.tříd naši žáci suverénně vyhráli, v kategorii 8. tříd jsme bohužel měli ztrátu - jedna ze závodnic upadla, a tak jeden z družstva musel běžet dvakrát, nakonec z toho bylo nepopulární 4. místo.  V kategorii 9. tříd vybojovali naši žáci bronzovou příčku. 

Dále se naši žáci, někteří víc dobrovolně, někteří méně dobrovolně, přihlásili do soutěže ve shybech, kde cenu brali Nikola Mikulka, Roman Procházka a Adam Mika.

Nutno dodat, že jako jediná škola, díky Nikimu Mikulkovi, jsme přihlásili závodníka v kategorii jednotlivců - exhibiční závod na koloběžce. Niki se toho nebál a šel do toho, ukázal nám jak dovádí na koloběžce a odnesl si krásnou cenu.

Děkujeme všem zúčastněným a hlavně organizátorům!

 

Soňa Jurková

 

Fotogalerie >>>