Žáci prvních tříd mají za sebou již první týden školy. Nástup do základní školy bývá pro děti novou etapou života. Nejen, že si zvykají na novou roli žáka, ale také se setkávají s novým prostředím a kolektivem. Tyto začátky mohou být pro děti stresující, a tak jsme se snažily žákům co nejvíce zpříjemnit jejich první dny ve škole. Hned první den jsme si prohlédli celou školu a navštívili třídy prvního stupně. Nevynechali jsme ani návštěvu městské knihovny. S dětmi jsme hráli seznamovací hry, učili se nové písničky a žáci dostali již své první pracovní sešity. Prvňáčci se rovněž seznamovali se svými učiteli a pomalu jsme si všichni zvykali na režim vyučovacích hodin.

V obou třídách žáci pracují s radostí a úsměvem. Věříme, že se našim prvňáčkům ve škole líbí a strávíme spolu mnoho hezkých školních dnů.

Třídní učitelky

Ivana Mičkerová - tř. 1. B
Ludmila Závodná - tř. 1. A

 

Fotogalerie >>>