V pátek 25. 9. bylo v aule naší školy pěkně veselo.  Aula byla plná malých a úžasných klaunů. Naši prvňáčci se poprvé v novém školním roce setkali s dětmi z MŠ Školní 2, s budoucími prvňáčky, na společném programu. Klaunovské radovánky, které připravily paní učitelky z MŠ, byly plné pohybu, zpěvu, tance a veselého dovádění. Všichni ale netrpělivě čekali na opravdové klauny. Konečně přišli. Vystoupení nezbedných klaunů bylo plné smíchu, legrace a zábavy. Došlo i na hraní na zvláštní hudební nástroje. Nakonec dostaly všechny děti zvířátko z balónku, které jim klauni sami vytvořili a neminula je ani malá, sladká odměna.   

Klaunovské radovánky byly plné skvělé zábavy a už teď se těšíme na další společnou akci.

Mgr. Ludmila Závodná tř. uč. I. A
Mgr. Ivana Mičkerová tř. uč. I. B

 

Fotogalerie >>>