Již čtvrtým rokem naše škola uskutečnila třídenní adaptační kurz pro žáky prvních tříd, který probíhal v příjemném prostředí horské chaty Zátiší v Karlově. Za podpory SVČ Bruntál, pod vedením paní Jany Frankové, byl pro děti připravený program plný her, aktivit a zábavy. Děti tak měly možnost získat nejen nové poznatky a zkušenosti, ale také poznat nové kamarády a další pedagogické pracovníky školy. 

Adaptační pobyt se nám, i přes nepřízeň počasí, velmi vydařil. Děti byly skvělé, s chutí a radostí se zapojovaly do všech připravených aktivit a celý pobyt si moc užívaly. Dokázaly nám i rodičům, jak moc už umí být jako prvňáčci samostatní. A to byl náš společný cíl.

Děkujeme všem rodičům, že umožnili svým dětem účast na tomto adaptačním pobytu. Je to skvělý start pro Vaše dítě.

Mgr. Ludmila Závodná
tř. uč . I. A.

 

Fotogalerie >>>

 

 

Tato akce byla finančně podpořena Městem Bruntál.