Příjemnou adventní atmosféru a kulturní program nabídl dvoudenní vánoční jarmark na náměstí Míru v Bruntále, který všem návštěvníkům zpříjemnil 8. a 9. prosince předvánoční čas. Více než 720 míst nejen v České republice, ale i v zahraničí, ve středu pod taktovkou Deníku přineslo lidem tu pravou českou předvánoční atmosféru. Konal se pátý ročník adventní akce regionálního Deníku Česko zpívá koledy.

Největší sbor koledníků se spustil ve středu 9.12. přesně v 18 hodin i na bruntálském náměstí Míru. Naše škola byla letos vybraná, aby předzpívala tyto koledy na podiu: Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Štědrej večer nastal a Pásli ovce Valaši.

Rozcházeli jsme se s přáním vesele a šťastně prožitého období adventu i svátků

Mgr. Zuzana Procházková

 

Fotogalerie >>> (Facebook školy)