Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dnes jsem obdržela tolik očekávané instrukce k realizaci výuky žáků v následujícím období stávajícího školního roku. Konkrétně se jedná o žáky devátých ročníků (od 11. 5. 2020) a žáky prvního stupně (od 25. 5. 2020).

Koronavirus aneb psychická hygiena (dokument ve formátu PDF)

> Základní potřeby pro žáka 1. ročníku
> Desatero pro prvňáčka
> Co by mělo umět dítě, které jde v září do školy

První setkání budoucích prvňáčků a žáků přípravné třídy se uskutečnilo 29. 4. v tělocvičně naší školy. Děti si zařádily na opičí dráze, zazpívaly a na závěr dostaly průkazky předškoláka s prvním razítkem za splněné úkoly. Na další razítko za splněný úkol se mohou těšit při druhém setkání ŠKOLY NANEČISTO 21. 5. v 16 hodin ve 2. patře Petrina.

Zahájení přijímacího řízení - přihláška

Zahajuje se podáním přihlášky a příslušných příloh, zasílá se řediteli vybrané SŠ, v 1. kole přijímacího řízení lze podat jen 2 přihlášky. Přihlášku je nutné podat v 1. kole do 1. března. U oborů s talentovou zkouškou se přihlášky podávají do 30. listopadu.

Pokud využijete možnosti podat v 1. kole dvě přihlášky, je nutné ji podat na obě vybrané školy a do obou přihlášek uvést druhou školu, na kterou se v 1. kole hlásíte.