První setkání budoucích prvňáčků a žáků přípravné třídy se uskutečnilo 29. 4. v tělocvičně naší školy. Děti si zařádily na opičí dráze, zazpívaly a na závěr dostaly průkazky předškoláka s prvním razítkem za splněné úkoly. Na další razítko za splněný úkol se mohou těšit při druhém setkání ŠKOLY NANEČISTO 21. 5. v 16 hodin ve 2. patře Petrina.

Zahájení přijímacího řízení - přihláška

Zahajuje se podáním přihlášky a příslušných příloh, zasílá se řediteli vybrané SŠ, v 1. kole přijímacího řízení lze podat jen 2 přihlášky. Přihlášku je nutné podat v 1. kole do 1. března. U oborů s talentovou zkouškou se přihlášky podávají do 30. listopadu.

Pokud využijete možnosti podat v 1. kole dvě přihlášky, je nutné ji podat na obě vybrané školy a do obou přihlášek uvést druhou školu, na kterou se v 1. kole hlásíte.

Provoz školní družiny a školního klubu ve šk. roce 2018/2019 je denně do 17:00 hodin.