Zaměstnanci Základní školy Bruntál, Školní 2 se rozhodli uspořádat dobročinnou sbírku pro Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda, které je jejich dlouhodobým partnerem.
Za vybrané peníze zakoupili 3 kusy bezkontaktních digitálních teploměrů s LCD, které by měly zajistit rychlejší a častější měření teplot seniorů.

Je za námi již polovina ADVENTNÍ PETRINSKÉ VÝZVY, kterou jsme si pro své žáky připravili v předvánočním čase. Do výzvy se zapojují žáci II. stupně, kteří nám své splněné úkoly pravidelně zasílají na fotce nebo na krátkém videu. A aby v tom žáci nebyli sami, zapojují se i někteří pedagogové. Tady je malá ochutnávka fotek a videí z ADVENTNÍ PETRINSKÉ VÝZVY, která samozřejmě pokračuje dále až do 20.12. Všichni jsou srdečně vítáni, přidejte se k nám!

Více na facebooku školy: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3156378271130692&id=434286640006549

Vážení rodiče, zákonní zástupci, kolegyně, kolegové, milí žáci

před několika málo minutami zveřejnil ministr školství zprávu o tom, že na 21. a 22. prosince bude vyhlášeno volno pro všechny žáky základních škol. O tyto dva dny se tedy prodlouží volno, které souvisí s vánočními svátky. Rodiče budou po tyto dva dny moci čerpat ošetřovné.

Děkuji Vám všem za pochopení a přeji klidné, spokojené a hlavně zdravé vánoční svátky

PhDr. Mgr. Milena Zatloukalová, ředitelka školy

Hejtmanův pohár je soutěž, ve které spolu zápolí jednotlivé školy a jejich žáci ve zdolávání tzv. opičí dráhy. Zapojit se mohou všechny základní školy a nižší ročníky gymnázií z celé České republiky. Cílem soutěže je zapojit děti do pohybové aktivy a stmelit všechny žáky napříč ročníky ve snaze pomoci své škole o co nejlepší výsledek v kraji.

Vážení rodiče, zákonní zástupci. V pondělí 30. 11. 2020 se do školy vrací všichni žáci prvního stupně. Vzhledem k vládnímu opatření mohou být ve školní družině spojeny pouze třídy stejného ročníku, rozdělení školní družiny bude proto následovné: