Naši žáci přípravné třídy, prvních a druhých ročníků měli letos velké štěstí, že si mohli přijít do školy pro vysvědčení osobně. Od rána byly děti natěšené a ptaly se, kdy už konečně to vysvědčení dostanou. Trošku jsme je napínali, ale poslední vyučovací hodinu se všichni dočkali.

Odměnou pro nás učitele byl spokojený úsměv na tvářích dětí, když viděly, že se jim ve škole opravdu dařilo a na vysvědčení jsou krásné známky. Ve třídách nás navštívily také paní ředitelka a paní zástupkyně, pochválily děti za jejich úspěchy a pracovitost a popřály krásné jarní prázdniny. My učitelé se k přání připojujeme, přejeme dětem též pohodové jarní prázdniny a všichni se těšíme, až se zase uvidíme!

 

V Bruntále 28. 1. 2021                                                             

Mgr. Šárka Burzová

Viktorie Kulašová

 

 

Fotogalerie >>>