Sbírejte s námi vršky od PET lahví. 
Zapojte se do sbírání vršků od PET lahví, nasbírané vršky můžete odevzdávat každou velkou přestávku ve vestibulu školy (místo pro vydávání mlíček ;-) ).
Nasbírané vršky předáme firmě, která je od nás vykoupí a dál zpracuje. Výtěžek bude rozdělen mezi děti, které budou potřebovat pomoc. 

Aktuálně to jsou:
Daneček Trdla - Malý Danielek se narodil předčasně ve 29. týdnu těhotenství dne 20.9.2011. Za tento předčasný porod zcela jistě mohla autonehoda, kterou zavinil opilý řidič. Lékaři nedávali miminku téměř žádné naděje, hned v prvních dnech života mu praskly obě plíce. Ale Danielek se rozhodl žít a bojovat navzdory osudu, který si s ním a jeho rodinou zahrával. Jako zázrakem se začal Danečkův stav pomalu zlepšovat a podařilo se ho stabilizovat. Po téměř čtyřech měsících byl propuštěn do domácí péče. Tam jej čekali další dva sourozenci, kteří se na něj moc těšili. Po dvou měsících se začal Danielek zpožďovat ve vývoji. O další čtyři měsíce později byla zjištěna u Danečka velmi těžká forma epilepsie a je mu taktéž diagnostikována mozková obrna. Danielek vyhrál nad epilepsií alternativní léčbou a záchvaty se již vůbec neobjevují. EEG mozku je čisté, záznam jako zdravé dítě, takže má teď velkou šanci jít dopředu. Intenzivní rehabilitace může udělat pokrok v Danielkově vývoji. Bohužel tato rehabilitace je velmi nákladná – 2 týdny v rehabilitačním centru Adeli na Slovensku stojí 90 tisíc korun. Daneček 6-ti týdenní terapii zde podstoupil v 15-ti měsících. Rehabilitace ho posunula zase tam, kde byl před útokem epilepsie, dohnal vše, co zapomněl. Danielek obrovsky ožil, pořád se směje, zase je vidět jakou má radost ze života a také zesílil, díky jejich unikátnímu cvičení. Další rehabilitaci by měl Danielek absolvovat v dubnu. Rodiče se snaží získat finanční prostředky na tuto léčbu všemi možnými cestami. Je zde šance, že díky těmto rehabilitacím bude možná jednou i chodit!

Sofinka Němcová - Sofinka se narodila 15.3.2010 a trpí těžkou porodní asfyxii, těžkou mentální retardací. Peg - nedostatečným příjmem potravy, epilepsií, DMO.... Rodiče její léčba stojí měsíčně několik tisíc korun, a pojišťovna neproplácí vše co potřebují. Peníze které dostanou použijí na imunologickou léčbu pro Sofinku.

Dominička Palkechová – 10 let, dívka prodělala dětskou mozkovou obrnu, po níž zůstala odkázaná na invalidní vozík. Nemoc postihla ruce i nohy. Maminka Dominičky chce dceři dopřát novou speciální proceduru s názvem klimterapie.

Děkujeme 

…sbírejte. Má to smysl!!!