V pátek 24. ledna 2014 se konal II. reprezentační ples naší školy v Kulturním středisku Bruntál. 

Celým večer nás provázela vynikající cimbálová kapela Lália z Velkých Bílovic a také rocková kapela Mistr Bamboos. Program plesu slavnostně zahájil starosta města Bruntál pan Ing. Petr Rys, MBA a ředitelka školy paní PhDr. Mgr. Milena Zatloukalová. Následovalo předtančení studenty Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál, dále se představila taneční skupina Stonožka s několika nádhernými vystoupeními a nechybělo také velmi zajímavé vystoupení orientálních tanečnic z taneční skupiny DAMBRA. Bohatá tombola nabídla více než 150 hodnotných cen, za což děkujeme všem našim sponzorům. Půlnoc však patřila všem "petriňákům"! Hymnu naší školy si všichni přítomní zazpívali v doprovodu hudební kapely Mistr Bamboos. 

Večer plný tanečních kreací, výborné muziky, nálady a přátelských setkání - to byl letošní ples naší školy:-)

A my se již nyní společně s vámi těšíme na III. reprezentační ples, který vám přinese ... nechte se překvapit:-)

Fotogalerie >>>