Krátce před vánočními svátky dne 18. prosince se v odpoledních hodinách znovu otevřely pro veřejnost všechny prostory naší školy. Naposledy tomu bylo při dobývání pevnosti Petrin 29. 11. 2014. 

Tentokrát vánočně vyzdobené chodby, třídy a posluchárny lákaly ty nejmenší zájemce o studium na naší škole.  Všichni žáci i učitelé se na tento den připravovali pečlivě – napekli perníčky, vytvořili krásná vánoční přání, upletli náramky štěstí nebo připravili vánoční ozdoby z vizovického těsta. Děti doprovázené rodiči procházely provoněnými místnostmi, kde si mohly vytvořit v dílnách drobné dárečky a zakoupit výrobky našich žáků. Závěrečné pásmo tanců a písní dětí ve školní jídelně vyvrcholilo rozsvícením vánočního stromečku.

Všichni se rozcházeli do svých domovů s pocitem klidu a pohody. Ať nás všechny provází i v příštím roce!

 

Mgr. Alice Pospíšilová

 

Fotogalerie >>>