Branný závod smíšených družstev, který tradičně na konci května požádá naše škola, se v letošním školním roce uskutečnil v pátek 29. května v areálu městského parku a okolí. Rekordní účast 19 družstev ze všech bruntálských škol dávala tušit velmi dramatickému a vyrovnanému průběhu závodu.         V jeho průběhu všechny zúčastněné hlídky podaly ve všech disciplínách výborné výsledky.   Tradiční tříkilometrový přespolní běh doplnily disciplíny zdravovědy, slaňování, transportu raněného, pravidel silničního provozu, hodu granátem, orientace na mapě, dovednostní jízda na kole a vyhledávání na internetu.

V kategorii starších žáků zvítězily hlídky bruntálského gymnázia před hlídkou ZŠ Jesenická, v kategorii mladších žáků vyhrála před hlídkou gymnázia a ZŠ Cihelní štafeta naší školy!

Skvělého vítězství dosáhlo družstvo ve složení Vendula Dočkálková, Bára Koňaříková, Jiří Tesař a Ondřej Chylík. Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

 

Mgr. Michal Dufek

 

Fotogalerie >>>

Video z akce >>>