Školní poradenské pracoviště připravuje pro děti předškolního věku  10-ti hodinový kurz za spoluúčasti rodiny.

Kurz  rodičů a předškolních dětí

Kurz probíhá ve skupince 10 dětí s rodiči 1x týdně po dobu 1hodiny –celkem 10 setkání.                                                                                                                                 Cílem skupin je rozvoj jednotlivých  schopností dítěte potřebných     pro úspěšné zvládnutí čtení, psaní a počítání, rozvoj myšlení, řeči, soustředění, ovládání emočních a volních procesů, sociální zrání                                                                      

Podstatou kurzu je navození  příjemné atmosféry, v níž se dítě může uvolnit cítit se dobře.                                                                                                                              V průběhu hodiny se dbá na dodržování pravidel, s nimiž jsou děti seznámeny hned na první hodině.                                                                                                                                                                                                                                           

Kurz seznamuje rodiče s problematikou přípravy dětí na školní  docházku, se snížením rizika školního neúspěchu, s možnostmi spoluúčasti a zapojení rodiny.

!!!

Pokud budete mít o kurz  pro své děti zájem či potřebujete více informací, kontaktujte  mne osobně,  nebo na tel čísle 604821599.

Mgr.Zdeňka Malá
školní speciální pedagog
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.