Vážení rodiče,

Vaše dítě nastoupilo v tomto školním roce do prvního ročníku naší školy. Čeká ho nový třídní kolektiv, třídní učitel, nové předměty a nový styl práce. V rámci přizpůsobení na tyto změny se uskuteční tradiční a již avizovaný třídenní adaptační kurz. Akce proběhne v termínu 29.9 – 1.10. 2014 na horské chatě Zátiší v Karlově. Náplní kurzu budou stmelovací a poznávací hry a aktivity, sport a pobyt v přírodě. Akce se zúčastní žáci 1.A a 1.B, třídní učitelé, asistentka pedagoga, dalších pět pedagogů naší školy a programová lektorka SVČ Bruntál. Žáci budou mít zajištěnou stravu 5x denně, ubytování, odborný program a dopravu. Cena akce je 670,- Kč na žáka. Z grantu města Bruntál se naší škole podařilo na tuto akci získat příspěvek 270,- Kč na žáka. Doplatek 400,- Kč zašlete, prosím, nejpozději do příštího pátku 26. září třídním učitelům. 

S sebou: teplé sportovní oblečení a obuv, pohodlné oblečení a obuv na chatu, pláštěnku, pyžamo, hygienické potřeby, kopii kartičky zdr. pojišťovny, batůžek na záda na turistický pochod

Odjezd: pondělí 29.9., odchod v 9.00 hod. od školy

Příjezd: středa 1.10., příchod v 15.00 hod. ke škole

Poznámka: v pondělí začínáme stravování odpolední svačinou, děti budou mít ráno na cestu jen batůžek se studeným obědem na turistický pochod, zbylá zavazadla odveze na chatu dodávka