Vážení rodiče,

Vaše dítě postoupilo v tomto školním roce do šestého ročníku naší školy. Čeká ho nový třídní učitel, nové předměty a vyučující, jiný styl práce. V rámci přizpůsobení na tyto změny se uskuteční tradiční třídenní adaptační kurz. Akce proběhne v termínu 7.9 – 9.9. 2015 na turistické základně SVČ Bruntál v Železné. Náplní kurzu budou stmelovací a poznávací hry a aktivity, sport a pobyt v přírodě. Akce se zúčastní žáci 6.A, třídní učitelka, školní metodik prevence a lektoři SVČ Bruntál. Žáci budou mít zajištěnou stravu 5x denně, ubytování, odborný program a dopravu. Cena akce je 550,- Kč na žáka. 

Z grantu města Bruntál a z prostředků SRPP se naší škole podařilo na tuto akci získat příspěvek 230,-Kč na žáka. Doplatek 320,- Kč zašlete, prosím, nejpozději do konce týdne třídní učitelce. 

Tato akce může proběhnout díky podpoře města Bruntál, které díky své grantové politice podporuje adaptační aktivity naší školy, výrazně se pak snižují náklady na akci pro rodiče a akce je poté dostupná pro široké spektrum dětí.

S sebou: spací pytel nebo vlastní povlečení na peřinu, teplé sportovní oblečení a obuv, pláštěnku, přezůvky, pyžamo, hygienické potřeby, šátek, psací potřeby

Odjezd: pondělí 7.9. ve 14.10 hod. od Selika (výuka zkrácena do 11.40 hod.)
Příjezd: středa 9.9. ve 13.30 hod. k Seliku                                                                                      

Mgr. Michal Dufek, školní metodik prevence, vedoucí akce

 

Tato akce je finančně podpořena Městem Bruntál.