V úterý opět probíhala výuka ve škole. Bruntálské děti jsou rozděleny do dvou výukových skupin. Komunikují s anglickými lektory výhradně v angličtině, stejně jako v hostitelských rodinách. I během poznávání památek a během nákupů zažívají radost z toho, že se ( každý samozřejmě na trochu jiné úrovni ) dokàží dorozumět v cizině. 

Odpoledne jsme trávili v slavném univerzitním městě Cambridge. Zdejší univerzita je pátou nejprestižnější  vysokou školou na světě a první v Británii. Budovy univerzity, kostely a další stavby jsou naprosto úchvatné.  Navštívili jsme Magdaleninu kolej, kde byli žáci nadšeni výkladem zdejšího průvodce - studenta, který podobou mnohým připomínal slavného Harryho Pottera. Opět jsme si užívali pro Anglii netypického slunečného a teplého počasí.

Všichni jsou v pořádku a posílají pozdravy domů. 

 

Fotogalerie >>>