Certifikát o absolvování výuky v anglické škole nemá hned tak někdo. Členové naší výpravy se právě dnes stali jeho majiteli. Rozloučili se se svými anglickými učiteli a samozřejmě došlo i na společně foto.

Odpolední výlet nás tentokrát zavedl do vyhlášených londýnských muzeí Natural History Museum a Science Museum. Na své si tedy přišli fanoušci techniky, kteří mohli obdivovat motory, letadla nebo třeba naprosto dokonalý model přistávacího modulu Apolla 11, stejně jako znalci přírody, kteří se pokochali pohledem na kostru dinosaura, velryby a spoustu dalších zajímavostí. Obří model zeměkoule, kterým návštěvníci sestupují až k zemskému jádru nebo simulátor zemětřesení pak patřily ke skutečným lahůdkám. 

Zítra nás čeká návštěva Toweru, Greenwiche, projížďka po Temži a potom už cesta domů.

Všichni se těší, až se s Vámi doma podělí o své zážitky.