V termínu 23.9. až 25.9. 2013 vyrazili také naši nejmenší žáčci z prvních tříd vyrazili na svůj adaptační pobyt. Díky velmi úspěšnému dotačnímu projektu naší školy na tuto akci mohly děti strávit tři dny v atraktivním a zajímavém prostředí ekofarmy Orlí vrch na Rejvíze a v okolní unikátní vesnické památkové zóně. Šest pedagogů naší školy a lektorka odborného programu zajistili dětem z 1.A a 1.B stmelovací a seznamovací program, který obsahoval zážitkové hry a aktivity, jízdu na poníkovi, účast při dojení a krmení koz a skotu, pečení vlastního domácího chleba a výlet do přilehlé Národní přírodní rezervace – rašeliniště Mechové jezírko. Akce se velmi vydařila a oběma novým třídním kolektivům přejeme do budoucna úspěšnou školní docházku a prima třídní kolektiv. 

Mgr. Michal Dufek

Fotogalerie >>>