Školní družina a školní klub

Složení a kontakty
1. oddělení: Zuzana Svobodová,
tel.: 553 821 193, 775535653, email: svobodova(@)zspetrin.cz (2. patro)

2. oddělení: Jana Rumlová,
tel.: 553 821 193, 734 535 463, email: rumlova(@)zspetrin.cz (2. patro)

3. oddělení: Andrea Kujaníková,
tel.: 606 853 555, email: kujanikova(@)zspetrin.cz (3. patro)

4. oddělení+Školní klub: Bc. Lenka Michnová – vedoucí vychovatelka,
tel.: 734 143 536, email: michnova(@)zspetrin.cz (3. patro)

Provozní doba
Ranní družina:
     Pondělí: Michnová Lenka, Svobodová Zuzana
     Úterý: Rumlová Jana, Kujaníková Andrea
     Středa: Kujaníková Andrea, Svobodová Zuzana
     Čtvrtek: Rumlová Jana, Michnová Lenka
     Pátek: Svobodová Zuzana, Rumlová Jana

Odpolední družina:
     1. - 3. oddělení: 11. 40 - 17. 00 hod.
     4. oddělení (Školní klub): 12. 35 - 17. 00 hod.

Provoz školní družiny a školního klubu se přizpůsobuje vyučování dětí, při zkrácené výuce začíná jejich odpolední provoz dříve.

Informace k platbě

Školní družina:
Školní družina je určena dětem od 1. do 4. třídy.
Provoz školní družiny je zpoplatněn částkou 100,-/měsíc za dítě. Platbu prosím provádějte bankovním převodem na č. účtu: 153 151 651/0300, nejlépe v jedné, či maximálně dvou platbách (400,- Kč září-prosinec v září a 600,- leden-červen v lednu) nebo (1.000,- na celý školní rok). Do zprávy pro příjemce vždy prosím uveďte jméno dítěte, za které platbu provádíte+označení „ŠD“. Platbu za ŠD lze také provést ve výjimečných případech hotově v kanceláři školy.
Od poplatku za družinu jsou osvobozeny děti, jejichž rodiče pobírají dávky hmotné nouze, či jakýkoliv sociální příplatek (příspěvek na bydlení či dávky pěstounské péče).

Školní klub:
Školní klub je určen pro děti od 5. do 9. třídy. Provoz klubu je zpoplatněn částku 300,- Kč na celý školní rok za dítě. Platbu prosím provádějte bankovním převodem na č. účtu: 153 151 651/0300, nejlépe v jedné, či maximálně dvou platbách (150,- Kč září-prosinec v září a 150,- leden-červen v lednu) nebo (300,- na celý školní rok). Do zprávy pro příjemce vždy prosím uveďte jméno dítěte, za které platbu provádíte+označení „ŠK“. Platbu za ŠK lze ve výjimečných případech provést i hotově v kanceláři školy.
Od poplatku za školní klub jsou osvobozeny děti, jejichž rodiče pobírají dávky hmotné nouze, či jakýkoliv sociální příplatek (příspěvek na bydlení či dávky pěstounské péče).

Přihláška do školní družiny
Přihláška do školního klubu
Žádost o osvobození od poplatku
Vnitřní řád ŠD

V pátek 28. 6. bude školní družina v provozu do 14. hod.!
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny.
Bc. Lenka Michnová, vedoucí vychovatelka

V úterý po Velikonocích se 18 vybraných dětí ze všech oddělení ŠD zúčastnilo turnaje v oblíbené hře „Dobble“. Turnaj proběhl v naší aule a spolupořádala ho MAS Hrubý Jeseník, se kterou spolupracujeme již delší dobu. Ze základního kola, které proběhlo v každé družině zvlášť, byli vybráni nejlepší hráči. Děti byly rozděleny do 3. kategorií: 1. třída, 2.-3. třída a 4.-5. třída. Nejlepší tři hráči z každé kategorie

Tak jako každým rokem se na začátku jara loučí děti ze školních družin s „paní Zimou tzv. Morenou“. Počasí dětem přálo a všichni už se těšili do parku, kde měly Morenu hodit do potoka. Nejdříve zarecitovaly tradiční básničku a potom se podívaly jak ji unáší proud vody někam do neznáma.

Na úterý 12. 2. se všechny děti z naší školní družiny moc těšily, přijel za námi náš oblíbený klaun, se kterým jsme strávili dvě hodiny plné zábavy a smíchu na maškarním karnevale.
Společně s dětmi z mateřské školky jsme tancovali, hráli různé legrační hry, zpívali a dováděli.

Konečně nám napadlo trochu sněhu, proto jsme pro děti ze všech oddělení školní družiny uspořádali „zimní olympiádu“. Děti byly rozděleny do čtyř smíšených družstev (starší a mladší děti). Soutěžili jsme formou štafety v jízdě na sáňkách a hodem sněhovou koulí na terč.