V úterý po Velikonocích se 18 vybraných dětí ze všech oddělení ŠD zúčastnilo turnaje v oblíbené hře „Dobble“. Turnaj proběhl v naší aule a spolupořádala ho MAS Hrubý Jeseník, se kterou spolupracujeme již delší dobu. Ze základního kola, které proběhlo v každé družině zvlášť, byli vybráni nejlepší hráči. Děti byly rozděleny do 3. kategorií: 1. třída, 2.-3. třída a 4.-5. třída. Nejlepší tři hráči z každé kategorie

se pak utkají s protihráči z dalších základních škol z okresu Bruntál. Všichni zúčastnění dostali sladkou odměnu, první tři z každé kategorie pak obdrželi medaili a diplom. Všem děkujeme za účast, blahopřejeme vítězům a děkujeme MAS Hrubý Jeseník za spolupráci.

Výsledky turnaje:

1.třída: 1. místo-Verunka Ludvíková, 2. místo-Adámek Stáňa, 3. místo-Sebík Veselý
2.-3. třída: 1. místo-Barunka Byrtusová, 2. místo-Evička Janyšková, 3. místo-Lucinka
Waleczková
4.-5. třída: 1. místo-Kristýnka Fojtíková, 2. místo-Anička Mikulková, 3. místo-Eliška
Kalašová


Bc. Lenka Michnová
ved. vychovatelka

 

Fotogalerie >>>