4. oddělení a ŠK - Michnová L.

Ve čtvrtek 13. 12. jsme si s dětmi ze 4. oddělení ŠD udělali celodenní výlet do Krokodýlka v Olomouci. Děti se moc těšily, některé byly s námi v Krokodýlku již vloni, některé z dětí jely poprvé. Vyjeli jsme ráno vlakem z bruntálského nádraží ve veselé náladě. V Krokodýlku nás mile přivítali a děti čekal den plný zábavy a aktivit. Děti nevěděly, kterou z atrakcí vyzkoušet dříve a odpočinuly si pouze při výborném obědě,

S dětmi ze 4. oddělení (Šk. klubu) jsme poslední tři pátky uspořádali mezinárodní vaření. Jelikož máme v družině děti, které se nenarodily v České republice, nebo mají své kořeny v jiné zemi, chtěli jsme poznat jejich kuchyni a nějaký jejich osvědčený recept.

V pátek 19. 10. jsme s dětmi ze 4. oddělení ŠD využili naší žákovské kuchyňky a pustili se do přípravy pizzy. Děti si donesly suroviny a moc se na pizzu těšily, už jen proto, že si ji mohly nachystat a připravit podle své chuti.

S dětmi ze 4. oddělení (Školní klub) jsme se rozhodli vyzkoušet nejrůznější recepty na výrobu slizu a domácí plastelíny. Zatímco sliz se nám úplně nezdařil, domácí plastelína se povedla na jedničku a určitě si vyrobíme velké množství ve všech barvách.