Dne 18.11 proběhla schůzka žákovského parlamentu, kde jsme projednávali věci, které nás budou čekat v následujících dvou měsících .  

Tento čtvrtek se uskuteční Krásná cesta do školy. Všichni členové  se  v 8:00 dostaví před Jídelnu, kde k nám přijdou žáci mateřských školek a žáci nižších tříd naší školy. V jídelně se rozdělíme a bude nám přiřazena skupinka malých dětí. Děti budou v jídelně kreslit, poté si svůj obrázek pověsí na šňůrky, které budou rozvěšeny po škole . Poté se vrátí a dostanou odměnu. 

Pokud máte doneste si prosím nějakou krabici od bot a krabičku na voskovky (např. od másla ) .

Dále nás bude čekat akce ''Dobytí pevnosti Petrin'', která je spojená s Burzou knih, která se uskuteční v sobotu 29.11 . Pokud máte doma nějaké staré knihy, klidně je doneste . Za každou knihu budeme rádi. V týdnu se knihy roztřídí a přiřadí se k nim cena, s tím potřebujeme vyrobit cedulky cen knih. 

Dále potřebujeme vědět kolik dětí se v sobotu zúčastní, aby jsme věděli kolik nás bude a s kým můžeme počítat. 

Potřebujeme se rozdělit  po dvojicích na určitá stanoviště. Promyslete si, kde by jste chtěli být . 

18.12 proběhne Vánoční jarmark . 

-potřebujeme vymyslet co budeme prodávat
-a potřebujeme vytvořit výzdobu se zimní tématikou 

 

Petra Urbanová a Sabina Schovánková