I v letošním roce se členové žákovského parlamentu a spousta dobrovolníků z naší školy připojilo do sbírky SVĚTLUŠKA, kterou pořádá Nadační fond Českého rozhlasu.  Žáci naší školy, které jsou již zvyklé pomáhat a uvědomují si důležitost těchto činů, se oblečeni do černobílých triček, s krovkami a tykadélky na hlavě, nadšeně vrhli do ulic města a oslovovali kolemjdoucí s žádostí o příspěvek na nevidomé děti. Pokaždé, když je posíláme do ulic, máme obavy z reakcí lidí. I letos se setkali s nepříjemnými poznámkami, ale i to patří k uvědomění si, že ne každý může být nakloněn dobročinným sbírkám a ochotě pomáhat potřebným. Většinou se ale vrátili šťastní a spokojeni. Není důležitá částka, kterou žáci vybrali, ale to, že chtějí být užiteční a jsou ochotni proto něco udělat. Mimochodem ta částka v letošním roce byla nevídaná.

Podařilo se nám během dvou dnů vybrat přes 21 tisíc.

Všem, kteří přispěli a všem, kteří se sbírky zúčastnili patří obrovský dík.

 

Za ŠŽP   Mgr. Mikulková Michaela

 

Fotogalerie >>>

 

P o d ě k o v á n í

Děkujeme všem členům parlamentu a všem dobrovolníkům, kteří se zúčastnili sbírky 

SVĚTLUŠKA 2015

Letos se nám podařilo vybrat neuvěřitelnou částku 21. 767,-

Ještě jednou veliké díky žákům:

Bára Koňaříková 

Vendy Dočkálková

Bětka Blažková

Terka Hudecová

Bára Zabloudilová

Tomáš Hamrle

Richard Urbaník

Milan Svozil

Dominik Tichý

Nikola Teplíková

Lucka Sekaninová

Jana Konůpková

Erika Jasinská

Gábina Entnerová

Alena Remešová

Karolína Kozáková

Elena Finsterlová

Jiří Tesař

Agátka Zatloukalová

Míša Kavanová

Štěpánka Chrástková

Hanka Svobodová

Adriana Velebová

Magda Donátková

Verča Chlubná

Sára Macková

Petr Křenek

Karolína Mohslerová

Kristýna Mohslerová

Ela Miková

Ester Miková