I když je tuto zimu počasí pro Bruntál naprosto netypické, přesto se děti dočkaly alespoň malého poprašku sněhu. Nemohli jsme si ho s prvňáčky nechat ujít a tělesná výchova tento týden probíhala v parku na kopci. Děti si přinesly pekáče, boby a jiné "stroje" a šlo se na svah. Radost v jejich očích při hodinovém dovádění byla až dojemná.

Ve středu jsme absolvovali projektový den, kdy se děti věnovaly tvoření zimních obrázků a také dárečků pro své budoucí spolužáky, kteří nastoupí do prvních tříd. Měla jsem obavy, že to celý den děti nevydrží, ale překvapily a byly by schopny malovat a vyrábět ještě další hodiny. Výsledkem jsou opravdu velmi zdařilé práce, kterými se pokocháme na chodbách v zrekonstruované části školy.

Ve čtvrtek si děti převzaly vysvědčení.  Mám velikou radost, že se nám povedla navodit slavnostní atmosféra a děti pochopily vážnost situace, jakou je obdržení prvního vysvědčení. Bylo to milé a známky pěkné!!! 

Věřím, že se bude dětem v druhém pololetí dařit stejně jako v prvním, protože odvedly veliký kus práce. Blahopřeji  za krásná vysvědčení nejen jim, ale i rodičům.

Příjemné "jarňáčky" plné zážitků přeje Eva Janyšková.