Pokud si někdo myslí, že se nedá dojít do Starého Města v rekordním čase, když jste teprve druháček, je na omylu. Třída 2.A s paní učitelkou Janyškovou a Schneiderovou se postarala o světové prvenství. Pochod Bruntál – Staré Město Koliba jsme zvládli za šest hodin!!!

Stále se Vám na tom něco nezdá? Tak si zkuste vyjít parkem k Balatonu, kolem Osramu do lesa a pak lesy a lukami ke kostelu ve Starém Městě a uvidíte, jak Vás budou bolet nohy. Druháci neremcali, šlapali a po cestě plné zážitků došli k cíli. Zde je čekala výborná večeře, hry, sauna, opékání a radovánky s kamarády na pokojích.

Druhý den jsme došli k padesáté rovnoběžce, což byla pro nás hračka a než jsme se nadáli, byli jsme na obědě na Petrině.

Výlet byl velmi zdařilý, děkuji dětem a paní učitelce Schneiderové za krásně strávené chvíle.

Eva Janyšková.

 

Fotogalerie >>>