Už se toho v naší třídě stalo hodně, takže je na čase dát o sobě zase vědět. 

* Návštěva pravěku byla naprosto úžasná. Tělocvična naší školy se na 2 vyučovací hodiny proměnila v pravěk a děti si mohly pohladit mamuta, šavlozubou kočkovitou šelmu, vyfotit se s Věstonickou venuší, vyzkoušet si, jak těžké to měl pračlověk, když si chtěl pořídit boty. 

* Další výtečnou akcí pořádanou v tělocvičně školy byl koncert bubenické skupiny Jumping Drums. Děti se nejen dozvěděly spoustu zajímavých informací o vzniku a původu bubnů, ale také si vyzkoušely hru na tyto nástroje, zatancovaly a zazpívaly si. No zkrátka hodinu si pořádně a s chutí zařádily. 

* Divadelní představení „Mléko do škol“ bylo divadélko, při kterém se děti aktivně zapojily. Zpívaly, tančily, hrály si. Dozvěděly se také, jak vzniká mlíčko, které si mohou koupit ve škole a proč je tak důležité, aby ho pily. 

Na závěr bych chtěla moc poděkovat všem odvážlivcům, kteří překonali trému a zúčastnili se recitační soutěže. Největší pochvala ovšem patří  Leoškovi Ludvíkovi, který vybojoval  krásné 3.místo a Danielce Hlaváčové která ve své kategorii zvítězila. Budeme jim i nadále držet palce a popřejeme jim, aby své úspěchy zopakovali i v městském kole.

tř. uč. Markéta Voksová