„Ke konci druhé vyučovací hodiny se ve dveřích třídy objevila paní zástupkyně. V ruce držela nůž!  Pan učitel překvapeně couvl…a pak…“ 

Ne, takhle nezačíná žádný horor, ale naopak velmi příjemná událost v životě třídy 3.A. Událost, kterou jsme prožili ve čtvrtek 15. září. 

Jak tedy příběh pokračoval? 

„A pak…“ Po paní zástupkyni vstoupila paní ředitelka a paní hospodářka s dortem ( „aha, tak na to byl ten nůž“   ) a certifikátem, dále nová paní učitelka Grygová, která má na starosti environmentální výchovu,  a nakonec pan učitel Holba s fotoaparátem. Na tvářích žáků se rozlil spokojený úsměv, když nás paní ředitelka vyhlásila vítězi školní soutěže Recyklohraní za uplynulý školní rok a neméně stejný úsměv po chvíli zdobil ústa pochutnávající si na výtečné sladké odměně.  

Sběrači vybitých baterií a drobných elektrospotřebičů si dali za cíl, že se stejnou vervou, elánem a nadšením přistoupí i k dalším soutěžím a výzvám, které je čekají v právě začínajícím novém školním roce. 

A já jim za to moc děkuji.

Mgr. Karel Mašlík, třídní učitel 

 

 

 

Fotogalerie >>>