I letos se v naší třídě sešla 5. prosince celá řada čertíků, andělů a Milkulášů.  Prožili jsme spolu vskutku pekelné vyučování:-) . Nejprve jsme všichni procvičili „češtinu“ v kotlích na tabuli. Zjistili jsme, že doplnit slova příbuzná, podřazená nebo třeba názvy špatných lidských vlastností do kotlů, je pro nás hračka. Těžší to už bylo, když jsme vzpomínali na říkanky o čertech. No jo, co se dá dělat. I když jsme jich jistě ve školce znali spoustu, přeci jen jsme za tři roky ve škole něco málo zapomněli :-). Zato  čertovké matematické pracovní listy nám šly pěkně od ruky. Čertovská násobilka, zaokrouhlování nebo rozdělování sudých i lichých čísel se všem dařilo. Ve třetí hodině pro nás spolužáci z 8.A  připravili zábavné soutěže. V 8.A máme spoustu kamarádů. O to více se nám v aule líbilo. Tímto jim všem moc děkujeme za přípravený program.  Z auly jsme se vrátili zpět do třídy a pokračovali v čertovkém malování. Protože v Pekle musí být pořádek, tak jsme na závěr museli pěkně pilně dokončit všichni matematické listy, které jsme někteří nestihli před odchodem do auly.  Dopoledne v naší čertovské škole se vydařilo a těšíme se na příští rok.

Mgr. Pavla Schneiderová, žáci 3.A

Fotogalerie >>>