Ve středu 19. 12. 2012 v 17:00 hodin uspořádala naše třída 3.A společně s paní učitelkou Mgr. Pavlou Schneiderovou příjemné předvánoční posezení. K této příležitosti si každý žák sám vyrobil a vyzdobil pozvánku. Na akci s názvem POEZIE NA SCHODECH jsme si pozvali své blízké, především maminky, tatínky, sourozence, babičky, dědečky a všechny přátele naší třídy.

Předvánoční akce proběhla na schodišti školy. Náladu přicházejících Vánoc zkrášlovaly rozsvícené zářící svíčky na každém schodu, kde jsme seděli. Každý z nás si s sebou přinesl vlastní polštářek na sezení a hrnek na čaj. 

K občerstvení jsme si donesli chutné domácí vánoční cukrovíčko od našich maminek a babiček.

Ve škole jsme si připravili společně s paní učitelkou vánočně laděný program složený z básniček, vánočních písní a koled. Doma jsme se je tajně naučili, abychom všem přítomným, zejména rodičům, zprostředkovali milé překvapení a velkou radost. Pěknou sváteční náladu obohatila hrou na kytaru i naše paní učitelka. Svou přítomností nás potěšila také návštěva paní ředitelky. Myslím si, že jsme svým programem všechny své blízké potěšili, zaujali, pobavili, a tak zpříjemnili nastávající čas Vánoc.

Josef Černý, 3.A

Fotogalerie >>>