Říká se, že všechny začátky jsou těžké. Ale začátek školního roku v 1.B byl rozhodně veselý, příjemný a pohodový. Po krásném slavnostním prvním školním dnu jsme se hned 2. září vrhli do učení.  Všem dětem se líbila Živá abeceda, pozorně si prohlížely známá i neznámá písmenka a poslouchaly povídání Tetky Abecedky. Ta bude děti výukou čtení provázet po celý rok. Většina dětí ve třídě se už zná z loňského roku ze Školy nanečisto, takže společná práce ve skupinkách byla pro všechny příjemná a snadná. Každá skupinka měla za úkol vymalovat část obrázku Tetky Abecedky. Prvňáčci pracovali pečlivě, společně a opravdu pilně. Takže ve chvíli, kdy odcházeli ze třídy, zdobila třídu 1.B skládanka Tetky Abecedky. Ta bude po celý rok dohlížet na naše společné učení, hraní a povídání, na které se všichni těšíme. 

Všem dětem patří velká pochvala za kamarádské chování a pečlivou týmovou práci.

Mgr. Pavla Schneiderová, tř. uč. 1.B

 

Fotogalerie >>>